ABB představilo novou řadu vypínačů a zásuvek Zoni

ABB Zoni

Společnost ABB přináší revoluci do světa elektroinstalací s uvedením své nové designové řady Zoni®, která se pyšní nejen moderním designem, ale také pokročilými technologickými funkcemi. Zoni® je dokladem inovačního ducha společnosti, která oslavuje své 155. výročí založení v Jablonci nad Nisou. S více než 150 miliony prodaných kusů svých předchozích řad Tango® a Levit®, ABB znovu definuje standardy pro vypínače a zásuvky.

Technologicky Zoni® představuje průlom díky svým inteligentním vypínačům, které lze ovládat pomocí Bluetooth a mobilní aplikace, a inovativním přístrojům pro ovládání osvětlení a žaluzií. Tyto nové prvky zvyšují komfort a bezpečnost uživatelů doma. Zásuvky jsou navíc vybaveny integrovanými ochrannými clonkami, což zvyšuje jejich bezpečnost.

Design řady Zoni® je výsledkem pečlivé práce a snahy o harmonii s moderními bytovými trendy. Její subtilní a zároveň elegantní tvarování je zaměřeno na minimalismus a jemnost, s úzkým profilem, který nenarušuje estetiku stěn. Nabídka osmi zemitých barev, od klasické bílé po trendové olivové a greige, umožňuje zásuvkám a vypínačům Zoni® stát se nejen praktickými, ale i stylovými prvky interiéru.

Výsledkem je, že Zoni® od ABB představuje více než jen další řadu elektroinstalačních přístrojů. Je to kombinace designu, technologie a ekologické odpovědnosti, která přináší do domovů nejen funkčnost, ale i styl a důraz na udržitelnost.

Barevné vypínače ABB Zoni

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *