EZS – Zabezpečovací systémy

EZS (electronic security systems, elektronické zabezpečovací systémy), alarmy nebo také zabezpečovačky jsou systémy, které slouží k ochraně objektů před neoprávněným vstupem nebo poškozením. Tyto systémy se skládají z různých prvků, jako jsou pohybové senzory, plášťové senzory, environmentální senzory, kamerové systémy a další, které jsou navzájem propojené do jednoho systému. EZS mohou být instalovány v domácnostech, kancelářích, firmách, obchodech, státních institucích nebo jiných objektech a slouží k ochraně majetku a osob před krádeží, vandalismem nebo jinými nebezpečnými situacemi jako je i požár nebo vytopení. EZS mohou být ovládány přes přístupovou klávesnici nebo mobilní aplikaci a mohou být propojeny s výjezdovou službou PCO (pultem centrální ochrany).

Naše firma se specializuje na montáž zabezpečovacích systémů především od společnosti Jablotron nebo AJAX. Jablotron je český výrobce zabezpečovacích systémů, který je považován za jednoho z nejlepších na trhu. Jeho zabezpečovací systémy jsou kvalitní, spolehlivé, snadno se ovládají a mají nevyšší úroveň zabezpečení.
Ajax je moderní bezpečnostní systém, který ocení každý, kdo má rád chytřejší domávnost. Ajax má také nejvyšší úroveň zabezpečení.


Zapezpečovací systém Jablotron

Montáž zabezpečovacího systému Jablotron vám pomůže chránit vaše bydlení nebo podnikání před nezvanými návštěvníky a zloději. Systém může zahrnovat různé prvky, jako jsou pohybové senzory, požární hlásiče, plášové senzory, kamerové systémy a vzdálené ovládání přes aplikaci.

Představení systému Jablotron 100

Zabezpečovací systém AJAX je moderní a spolehlivé řešení pro ochranu vašeho domova i firmy. Tento bezdrátový systém vyniká snadnou instalací, intuitivním ovládáním přes mobilní aplikaci a širokou škálou senzorů, které zajišťují komplexní ochranu proti vloupání, požáru i záplavám. Díky pokročilým technologiím a elegantnímu designu se AJAX perfektně hodí do každého prostředí. Jeho komponenty jsou navíc vybaveny ochranou proti sabotáži a mají dlouhou výdrž baterií, což zaručuje bezproblémový provoz. Svěřte svou bezpečnost do rukou odborníků a využijte inovativní zabezpečovací systém AJAX pro maximální klid a ochranu.


Pomůžeme vám navrhnout a nainstalovat zabezpečovací systém, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Seznámíme vás také s funkcemi systému a předvedeme vám, jak ho ovládat.

Nečekejte až se něco stane, zajistěte si bezpečí svého bydlení nebo podnikání ještě dnes. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení pro vás.


Máte-li zájem o cenovou nabídku instalace zabezpečovacího zařízení, neváhejte nás kontaktovat!

Region Morava (Olomouc, Brno, Ostrava a okolí)

+420 777 995 980 , email: ondrej@unlimited-elektro.cz


  • Zabezpečovací systémy Olomouc
  • Zabezpečovací systémy Uničov
  • Zabezpečovací systémy Litovel
  • Zabezpečovací systémy Mohelnice
  • Zabezpečovací systémy Prostějov
  • Zabezpečovací systémy Přerov
  • Zabezpečovací systémy Brno
  • Zabezpečovací systémy Ostrava

Gelerie