EZS – Zabezpečovací systémy

EZS (electronic security systems, elektronické zabezpečovací systémy), alarmy nebo také zabezpečovačky jsou systémy, které slouží k ochraně objektů před neoprávněným vstupem nebo poškozením. Tyto systémy se skládají z různých prvků, jako jsou pohybové senzory, plášťové senzory, environmentální senzory, kamerové systémy a další, které jsou navzájem propojené do jednoho systému. EZS mohou být instalovány v domácnostech, kancelářích, firmách, obchodech, státních institucích nebo jiných objektech a slouží k ochraně majetku a osob před krádeží, vandalismem nebo jinými nebezpečnými situacemi jako je i požár nebo vytopení. EZS mohou být ovládány přes přístupovou klávesnici nebo mobilní aplikaci a mohou být propojeny s výjezdovou službou PCO (pultem centrální ochrany).

Naše firma se specializuje na montáž zabezpečovacích systémů především od společnosti Jablotron. Jablotron je český výrobce zabezpečovacích systémů, který je považován za jednoho z nejlepších na trhu. Jeho zabezpečovací systémy jsou kvalitní, spolehlivé, snadno se ovládají a mají nevyšší úroveň zabezpečení.

Zapezpečovací systém Jablotron

Montáž zabezpečovacího systému Jablotron vám pomůže chránit vaše bydlení nebo podnikání před nezvanými návštěvníky a zloději. Systém může zahrnovat různé prvky, jako jsou pohybové senzory, požární hlásiče, plášové senzory, kamerové systémy a vzdálené ovládání přes aplikaci.

Představení systému Jablotron 100

Pomůžeme vám navrhnout a nainstalovat zabezpečovací systém, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Seznámíme vás také s funkcemi systému a předvedeme vám, jak ho ovládat.

Nečekejte až se něco stane, zajistěte si bezpečí svého bydlení nebo podnikání ještě dnes. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení pro vás.


Máte-li zájem o cenovou nabídku instalace zabezpečovacího zařízení, neváhejte nás kontaktovat!

Region Morava (Olomouc, Brno, Ostrava a okolí)

+420 777 995 980 , email: ondrej@unlimited-elektro.cz


  • Zabezpečovací systémy Olomouc
  • Zabezpečovací systémy Uničov
  • Zabezpečovací systémy Litovel
  • Zabezpečovací systémy Mohelnice
  • Zabezpečovací systémy Prostějov
  • Zabezpečovací systémy Přerov
  • Zabezpečovací systémy Brno
  • Zabezpečovací systémy Ostrava

Zabýváme se montáží těchto zabezpečovacích systémů:

Gelerie